Home
Vereniging
Vereniging
Sponsors
Sponsoring
Brochure
Geschiedenis
Bestuur en commissies
Trainers & leiders
Vrijwilligers
Aanmelden als vrijwilliger
Kantinedienst senioren
Kantinedienst jeugd
Regels en gedragscodes
Gedragsregels
Veilige sportomgeving
Procedure aanvragen VOG
Lid worden/afmelden
Kledingcollectie
Tenues v.v. 't Goy
Reglement kledingaanschaf
Webshop
Teams
Teams
Algemeen
Wedstrijdverslag insturen
Keeperstrainingen
Senioren
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4- Zaterdag
O23
45+ team
VR1 - Zaterdag
Junioren
JO19-1 Zaterdag
JO19-2 - Zaterdag
JO19-3 Zaterdag
JO18-1 - Zaterdag
JO18-2 Zaterdag
MO17 -Zaterdag
JO16-1 - Zaterdag
JO15-1 Zaterdag
Pupillen
JO14-1 - Zaterdag
MO13- Zaterdag
JO13-1 - Zaterdag
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
MO11- Zaterdag
JO11-1 - Zaterdag
JO11-2 - Zaterdag
JO10-1 - Zaterdag
JO10-2 Zaterdag
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO9-3 Zaterdag
JO8-1 - Zaterdag
JO8-2 - Zaterdag
Mini's
Zaal
1 - Week
2 - Week
3 - Week
VR1 - Week
VR2 - Week
B2BC
B2BC
B2BC leden
Programma
Programma
Uitleg O8 t/m O12
O8 t/m O10 (6 tegen 6)
O11 t/m O12 (8 tegen 8)
Veldindelingen
Thuisprogramma - Veld
Uitprogramma - Veld
Zaalprogramma
Volledige programma
Uitslagen
Activiteiten
Activiteiten
Activiteiten VV 't Goy
Activiteiten dorp 't Goy
Blessurepreventie
Obligaties
Uitleg en voorwaarden
Aanmeldformulier (online)
Aanmeldformulier (PDF)
Contact
Home
Vereniging
+
Sponsors
+
Sponsors
Sponsoring
+
Sponsoring
Brochure
Geschiedenis
Bestuur en commissies
Trainers & leiders
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Aanmelden als vrijwilliger
Kantinedienst senioren
Kantinedienst jeugd
Regels en gedragscodes
+
Regels en gedragscodes
Gedragsregels
Veilige sportomgeving
Procedure aanvragen VOG
Lid worden/afmelden
Kledingcollectie
+
Kledingcollectie
Tenues v.v. 't Goy
Reglement kledingaanschaf
Webshop
Teams
+
Teams
Algemeen
+
Wedstrijdverslag insturen
Keeperstrainingen
Senioren
+
Senioren
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4- Zaterdag
O23
45+ team
VR1 - Zaterdag
Junioren
+
Junioren
JO19-1 Zaterdag
JO19-2 - Zaterdag
JO19-3 Zaterdag
JO18-1 - Zaterdag
JO18-2 Zaterdag
MO17 -Zaterdag
JO16-1 - Zaterdag
JO15-1 Zaterdag
Pupillen
+
JO14-1 - Zaterdag
MO13- Zaterdag
JO13-1 - Zaterdag
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
MO11- Zaterdag
JO11-1 - Zaterdag
JO11-2 - Zaterdag
JO10-1 - Zaterdag
JO10-2 Zaterdag
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO9-3 Zaterdag
JO8-1 - Zaterdag
JO8-2 - Zaterdag
Mini's
Zaal
+
Zaal
1 - Week
2 - Week
3 - Week
VR1 - Week
VR2 - Week
B2BC
+
B2BC
B2BC leden
Programma
+
Programma
Uitleg O8 t/m O12
+
O8 t/m O10 (6 tegen 6)
O11 t/m O12 (8 tegen 8)
Veldindelingen
Thuisprogramma - Veld
Uitprogramma - Veld
Zaalprogramma
Volledige programma
Uitslagen
Activiteiten
+
Activiteiten
Activiteiten VV 't Goy
Activiteiten dorp 't Goy
Blessurepreventie
Obligaties
+
Uitleg en voorwaarden
Aanmeldformulier (online)
Aanmeldformulier (PDF)
Contact
Uitslagen
Datum - Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Comp.
Speltype
Info
do 28-mrt. 22:00
Zwaluwen Utrecht '11 VR7
't Goy VR1
1 - 5
regulier
Futsal Algemeen
do 28-mrt. 20:30
Focus '07 1
Goy 't 1
0 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 14:15
VVIJ O23-3
Goy 't O23-1
4 - 5
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 14:00
Goy 't 1
UVV 1
0 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 13:45
Goy 't 3
VSC 8
3 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 11:30
Goy 't 2
Valleivogels 3
1 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 11:00
Goy 't JO16-1
PVC JO16-1
1 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 11:00
S.V. Houten VR3
Goy 't VR1
1 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 10:35
VVIJ 6
Goy 't 4
2 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 10:30
Odijk JO14-1
Goy 't JO14-1
2 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 09:30
't Goy JO12-1
't Goy JO12-2
2 - 2
Oefenwedstrijd
Veld Algemeen/Zaterdag
za 23-mrt. 09:00
't Goy JO15-1
Hercules JO15-2
3 - 2
Oefenwedstrijd
Veld Algemeen/Zaterdag
vr 22-mrt. 20:25
't Goy VR1
Zwaluwen Utrecht '11 VR6
3 - 0
regulier
Futsal Algemeen
vr 22-mrt. 20:10
't Goy 1
Voorwaarts 4
7 - 3
regulier
Futsal Algemeen
vr 22-mrt. 19:15
't Goy 4
Voorwaarts 8
6 - 7
regulier
Futsal Algemeen
wo 20-mrt. 21:55
't Goy 2
BZVV 3
5 - 3
regulier
Futsal Algemeen
di 19-mrt. 20:30
Jong Schalkwijk
Jong 't Goy
4 - 0
Jong competitie
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 15:15
Goy 't O23-1
Cabauw O23-1
3 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 14:00
sv Parkhout JO16-2
Goy 't JO16-1
1 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 14:00
SVF JO19-1
Goy 't JO19-1
4 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 13:00
Goy 't VR1
S.V. Houten VR2
3 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 12:30
Goy 't MO12-1
Schalkwijk MO12-1
3 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 12:30
Odysseus '91 7
Goy 't 3
2 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 11:30
Goy 't 4
IJFC 7
8 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 11:00
JSV Nieuwegein JO15-2
Goy 't JO15-1
2 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 10:45
Goy 't JO17-1
Candia '66 JO17-1
3 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 10:15
Vriendenschaar JO11-1
Goy 't JO11-1
5 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 10:00
Kampong JO12-4
Goy 't JO12-2
4 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 09:30
Goy 't JO14-1
Montfoort S.V.'19 JO14-2
3 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 09:00
Goy 't JO12-1
IJFC JO12-1
11 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 09:00
Goy 't JO11-2
Bunnik '73 JO11-2
4 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 16-mrt. 08:30
Bilt De FC JO13-3
Goy 't JO13-1
0 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
vr 15-mrt. 20:10
't Goy 3
Delta Sports '95 FC 4
0 - 3
regulier
Futsal Algemeen
vr 15-mrt. 19:15
Bilt De FC 2
't Goy 4
3 - 9
regulier
Futsal Algemeen
do 14-mrt. 20:30
Saestum 3
Goy 't 2
1 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
di 12-mrt. 20:10
Hercules VR3
't Goy VR1
4 - 1
regulier
Futsal Algemeen
za 09-mrt. 15:30
Vianen 2
Goy 't 4
1 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 15:15
PVC JO12-1
Goy 't JO12-1
2 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 15:00
Roda '46 VR1
Goy 't VR1
0 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 14:00
Goy 't 1
Kockengen 1
4 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 14:00
Goy 't 3
Jonathan 3
4 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 12:15
Victoria MO12-1
Goy 't MO12-1
7 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 12:15
Jonathan JO11-4
Goy 't JO11-2
5 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 11:30
Goy 't JO19-1
Renswoude JO19-1
3 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 11:00
Goy 't JO16-1
Odijk JO16-1
4 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 10:30
Goy 't JO12-2
S.V. Houten JO12-1
2 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 10:30
Kampong JO14-6
Goy 't JO14-1
1 - 5
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 10:00
CSW JO17-1
Goy 't JO17-1
3 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 09:45
Goy 't JO13-1
Roda '46 JO13-5
6 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 09:00
Goy 't JO11-1
Schalkwijk JO11-1
6 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 09-mrt. 09:00
Goy 't JO15-1
Maarssen JO15-3
6 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
vr 08-mrt. 22:00
't Goy 3
Kroon De 1
3 - 0
regulier
Futsal Algemeen
vr 08-mrt. 21:05
't Goy 1
Kosterman 8
7 - 3
regulier
Futsal Algemeen
vr 08-mrt. 20:25
't Goy VR1
Kosterman VR1
2 - 2
regulier
Futsal Algemeen
vr 08-mrt. 20:10
't Goy 4
Ons Genoegen 1
2 - 5
regulier
Futsal Algemeen
wo 06-mrt. 21:55
't Goy 2
Zwaluwen Utrecht '11 10
1 - 9
regulier
Futsal Algemeen
za 02-mrt. 15:15
Goy 't O23-1
VVIJ O23-3
1 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 14:00
VVJ 1
Goy 't 1
2 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 12:30
Goy 't 4
sv Parkhout 8
3 - 3
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 12:00
FZO 3
Goy 't 3
2 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 12:00
Focus '07 2
Goy 't 2
8 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 12:00
sv Parkhout JO15-3
Goy 't JO15-1
3 - 6
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 11:00
Goy 't JO14-1
Jonathan JO14-6
4 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 10:45
Goy 't MO12-1
SVO Krommerijnstreek MO12-1
2 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 10:40
VVIJ JO16-2
Goy 't JO16-1
2 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 09:30
Goy 't JO17-1
sv Parkhout JO17-2
4 - 0
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 09:00
Goy 't JO12-1
Meern De JO12-2
2 - 4
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 09:00
Goy 't JO11-2
Odijk JO11-2
3 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 09:00
Candia '66 JO13-2
Goy 't JO13-1
0 - 5
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 08:45
Focus '07 JO11-4
Goy 't JO11-1
6 - 1
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
za 02-mrt. 08:30
Delta Sports '95 FC JO12-3
Goy 't JO12-2
4 - 2
regulier
Veld Algemeen/Zaterdag
vr 01-mrt. 20:10
Delta Sports '95 FC 5
't Goy 3
5 - 1
regulier
Futsal Algemeen
vr 01-mrt. 20:00
Maarssen 4
't Goy 4
9 - 8
regulier
Futsal Algemeen