• 2 Veld Zondag man

  • Sponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kuilenburg, Siebe vanOverige stafTeammanager
    Tangelder, MarcoTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 11:00't Goy 2 - Sterrenwijk 2Sportpark De Eng - 't Goy
    7 apr. 11:00't Goy 2 - MSV '19 2Sportpark De Eng - 't Goy
    14 apr. 11:00VVZA 2 - 't Goy 2Sportpark Emiclaer
    22 apr. 13:00Roda '46 3 - 't Goy 2Sportpark Burg.Buiningpark
  • Uitslagen

    Datum - TijdThuisteamUitteamUitslag
    12 jan. 09:45Goy 't JO13-1't Goy JO12-15 - 0
    19 jan. 10:00Goy 't JO12-1DEV Doorn JO12-12 - 3
    19 jan. 10:15Delta Sports '95 FC JO16-1Goy 't JO17-12 - 2
    19 jan. 14:00Goy 't JO19-1Argon JO19-22 - 2
    2 feb. 15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Goy 't JO17-1
    3 feb. 11:00't Goy 2Swift 71 - 2
    10 feb. 10:30Amsvorde 2't Goy 23 - 4
    24 feb. 12:00MSV '19 2't Goy 21 - 0
    2 mrt. 10:00Goy 't JO15-1Nieuwland ASC JO15-33 - 1
    3 mrt. 11:00Zeist 2't Goy 21 - 3
    6 mrt. 17:30Goy 't JO13-1Houten JO13-24 - 0
    10 mrt. 11:00JSV Nieuwegein 2't Goy 26 - 3
    17 mrt. 11:00't Goy 2AFC Quick 1890 34 - 2
    17 mrt. 11:00Goy 't VR1Hoogland VR21 - 3
    24 mrt. 11:00Sterrenwijk 2't Goy 23 - 1
  • Poulestanden 't Goy 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1't Goy 221019543
    2Nieuw Utrecht SV 221017703
    3Saestum 2210148-43

    Poulestanden 't Goy 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogland 315140155223342
    2JSV Nieuwegein 215101466432331
    3MSV '19 21692561283329
    4Sterrenwijk 21692559372229
    5APWC 2147434235725
    6Saestum 21564546341222
    7AFC Quick 1890 3176293659-2320
    8Swift 71862104378-3520
    9VVZA 2164573941-217
    10Roda '46 3153574651-514
    11't Goy 21522112349-268
    12Zeist 21421111756-394

    Poulestanden 't Goy 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27WSV 1930 211003303
    28Vitesse 22 311001103
    29Houten 200000000
    30JSV Nieuwegein 200000000
    31SCH '44 200000000
    32UVV 200000000
    33SVA 210013300
    34SV Spartanen 210011100
    35't Goy 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berk, Dennis vdTeamspeler
    Dokkum, Youri vanTeamspeler
    Groot, Coen deTeamspeler
    Huiberts, MarcoTeamspeler
    Huisman, WesleyTeamspeler
    Kuilenburg, Wouter vanTeamspeler
    Laan, Tim v.dTeamspeler
    Langeweg, YouriTeamspeler
    Meijdam, CodyTeamspeler
    Nelemans, DionTeamspeler
    Nijman, SebastiaanTeamspeler
    Odijk, MaikTeamspeler
    Puijk, RowanTeamspeler
    Ribbens, JevonTeamspeler
    Rietveld, DeanTeamspeler
    Spithoven, TomTeamspeler
    Steijger, RiordonTeamspeler
    Zwambag, RubenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag20:30 - 21:45kunstgras
    donderdag19:45 - 21:15kunstgras