• 2 Zaal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Guus vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 21:05Zwaluwen Utrecht '11 5 - Goy 't 2Nieuw Welgelegen
    23 nov. 21:05Goy 't 2 - Brederodes 2Merwestein
    30 nov. 22:05Goy 't 2 - Zwaluwen Utrecht '11 6Hoograven
    7 dec. 21:05Hercules 5 - Goy 't 2Hercules
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Kampong 5 - Goy 't 23 - 5
    5 nov.Voorwaarts 3 - Goy 't 27 - 5
  • Poulestanden Goy 't 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 565102416816
    2Voorwaarts 385034034615
    3Zaal 3741250321813
    4Goy 't 274033432212
    5Brederodes 283052751-249
    6Kampong 53201171166
    7Zwaluwen Utrecht '11 65203222116
    8Zwaluwen Utrecht '11 551221516-15
    9HMS 941031923-43
    10Zaal 250051830-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adan, MennoTeamspeler
    Berg, Kenneth v.d.Teamspeler
    Dijk, Guus vanTeamspeler
    Drost, ThijsTeamspeler
    Homoed, Tristan vanTeamspeler
    Lakerveld, RickTeamspeler
    Oostrom, Luke vanTeamspeler
    Ruiter, Sjors deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.