• 4 Veld Zondag man

  • Sponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hooyman, MichaƫlOverige stafTeammanager
    Vonk, JeroenOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 12:30Houten 4 - 't Goy 4Sportpark Oud Wulven
    7 apr. 11:30SVF 2 - 't Goy 4Sportpark De Nieuwe Kamp
    14 apr. 11:00't Goy 4 - VVZA 6Sportpark De Eng - 't Goy
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.Goy 't VR1 - Hoogland VR21 - 3
    24 mrt.'t Goy 4 - AFC Quick 1890 52 - 1
  • Poulestanden 't Goy 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk 4320114686
    2Aurora 43201161066
    3Houten 73201161156
    4't Goy 43003524-190

    Poulestanden 't Goy 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 416131268244439
    2Vecht de 216121356272937
    3DEV Doorn 216113255173836
    4VVZA 615111355332234
    5KVVA 4166554133823
    6Saestum 4166283441-719
    7Amsvorde 8155373336-318
    8SVF 2155193048-1816
    9SCH '44 51550103153-2215
    10JSV Nieuwegein 51541103149-1813
    11't Goy 41421112160-397
    12AFC Quick 1890 51521122458-347
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Althof, PieterTeamspeler
    Bentum, Co vanTeamspeler
    Bentum, Ed vanTeamspeler
    Cusell, JeroenTeamspeler
    Huiberts, WillemTeamspeler
    Jansen, MarcoTeamspeler
    Klashorst, Jimi van deTeamspeler
    Marchal, JanTeamspeler
    Timmermans, Robert-JanTeamspeler
    Vermeulen, DennisTeamspeler
    Vliet, Lejon vanTeamspeler
    Vonk, JeroenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    donderdag19:15 - 20:30gras