• 4 Veld Zondag man

  • Sponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hooyman, MichaƫlOverige stafTeammanager
    Vonk, JeroenOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 12:00DEV Doorn 2 - 't Goy 4Sportpark Tuilland - DEV
    2 jun. 10:30Amsvorde 8 - 't Goy 4Sportpark Nimmerdor
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mei.JSV Nieuwegein 5 - 't Goy 43 - 2
    12 mei.'t Goy 4 - SCH '44 52 - 6
    19 mei.'t Goy 4 - KVVA 40 - 10
  • Poulestanden 't Goy 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk 4320114686
    2Aurora 43201161066
    3Houten 73201161156
    4't Goy 43003524-190

    Poulestanden 't Goy 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 421181289315854
    2DEV Doorn 221144368254346
    3Vecht de 221122761382338
    4VVZA 621121865501537
    5KVVA 421106565392636
    6Saestum 4219394547-229
    7SVF 22091104657-1128
    8Amsvorde 8196583841-323
    9JSV Nieuwegein 52162134164-2320
    10SCH '44 52162134271-2920
    11AFC Quick 1890 52142153776-3914
    12't Goy 42031163290-5810
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bentum, Co vanTeamspeler
    Bentum, Ed vanTeamspeler
    Cusell, JeroenTeamspeler
    Huiberts, WillemTeamspeler
    Klashorst, Jimi van deTeamspeler
    Marchal, JanTeamspeler
    Timmermans, Robert-JanTeamspeler
    Vermeulen, DennisTeamspeler
    Vliet, Lejon vanTeamspeler
    Vonk, JeroenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    donderdag19:15 - 20:30gras