• Beste ouders, verzorgers, spelers,  

   

  Hierbij de definitieve team indeling voor het seizoen 2019-2020. Zoals eerder gecommuniceerd hebben een hoop nieuwe jeugd leden v.v. '™t Goy gevonden ombij ons te komen voetballen wat wij als bestuur en TC geweldig nieuws vinden. Dit maakte de puzzel om tot een definitieve indeling te komen niet altijd eenvoudig maar het is ons toch gelukt met dank aan alle betrokken trainers en leiders. 

   

  In de PDF staat de definitieve indeling weergegeven van de jeugd teams mini's t/m JO19. Als er nog vragen zijn na aanleiding van de concept indeling dan graag contact opnemen met je trainer en/of leider.

   

  Aanvang trainingen seizoen 2019-2020:

  - heren en dames A-selectie starten op dinsdagavond 13 augustus

  - heren 3 start op donderdagavond 15 augustus

  - de jeugd start vanaf maandag 19 augustus

   

  Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie en alvast een mooi nieuw voetbalseizoen. 

  Technische Commissie v.v. 't Goy

  Lees meer