• Beste leden en vrienden van 't Goy.

   

  Met het beging van 2020 hebben we weer een nominatie te pakken. Dit jaar zijn Ebo Ebens en Ruben Uppelschoten genomineerd voor sportvrijwilliger van het jaar 2019.

   

  Ebo en Ruben hebben afgelopen jaar een promotiecampagne opgezet en uitgevoerd om de club v.v. 't Goy weer op de kaart te zetten. Ze hebben alle beschikbare vrije uren in deze campagne gestopt en hierbij een belangrijke bijdrage geleverd aan de visie, marketingcampagne en diverse voorlichtingsavonden. Het hoofddoel was de club onder de aandacht te brengen bij potentiele (jeugd) leden. Dit is gelukt want de campagne heeft geleid tot een grote toestroom van nieuwe jeugd. Dit is helemaal ter verdienste van beide heren. 

  Daar deze verkiezing o.a. draait om het winnen van stemmen is het nu aan onze leden en vrienden om de nominatie om te zetten naar winst. Jullie hulp zal dan ook zeer welkom zijn. 

  Er kan gestemd worden via https://houtensnieuws.nl/…/stemformulier-sportgala-houten-3…

   

  Let op per IP adres mag maximaal 2x gestemd worden stemmen via de GSM (4G) is niet hetzelfde IP adres als Wifi thuis