• JO17-4 Veld Zaterdag man

  • Team sponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogetoorn, RonaldTechnische stafHoofdcoach
    Kwast, ErikTechnische stafTrainer/coach
    Kwast, MatthijsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ligthart, KarolaOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 15:00DESTO JO17-3 - 't Goy JO17-4Sportpark Vryheit
    28 nov. 13:00't Goy JO17-4 - Montfoort S.V.'19 JO17-3Sportpark De Eng
  • Uitslagen

    Datum - TijdThuisteamUitteamUitslagComp.
    29 aug. 11:30Schalkwijk JO17-1Goy JO17-45 - 0beker
    5 sep. 11:15Goy JO17-4CDW JO17-31 - 8beker
    12 sep. 15:00Vriendenschaar JO17-4Goy JO17-49 - 0beker
    26 sep. 17:00UVV JO17-2Goy JO17-49 - 0regulier
    3 okt. 10:45Goy JO17-4Jonathan JO17-5regulier
    10 okt. 12:00Lopik JO17-3Goy JO17-44 - 4regulier
    24 okt. 10:55Goy JO17-4Hoogland JO17-5regulier
    31 okt. 12:00Renswoude JO17-1Goy JO17-4regulier
    7 nov. 13:00Goy JO17-4SCH '44 JO17-3regulier
  • Poulestanden 't Goy JO17-4 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESTO JO17-344001831512
    2Renswoude JO17-14301131039
    3Kampong JO17-5421115967
    4Montfoort S.V.'19 JO17-342118717
    5UVV JO17-23201184146
    6SCH '44 JO17-341121017-74
    7Geinoord Nieuwegein JO17-221017703
    8Goy JO17-42011413-91
    9Hoogland JO17-54013713-61
    10Lopik JO17-34013620-141
    11Jonathan JO17-5100114-30

    Poulestanden 't Goy JO17-4 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkwijk JO17-13300150159
    2CDW JO17-332019906
    3Vriendenschaar JO17-431029363
    4Goy JO17-43003122-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Golen, Micha vanTeamspeler
    Haverkamp, RubenTeamspeler
    Hogetoorn, YannickTeamspeler
    Kwast, WesselTeamspeler
    Ligthart, MauritsTeamspeler
    Schatborn, ThijnTeamspeler
    Wijnbergen, Nick vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18:00-19:15 kunstgras
    Donderdag 18:00-19:15 gras