• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Brom, Wesley van denTechnische stafTrainer
    Coté, SvenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag20:15 - 21:30kunstgras
    woensdag20:15 - 21:30gras
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 14:30Goy 't JO19-1 - TOV JO19-1Sportpark De Eng - 't Goy
    16 feb. 12:00CDW JO19-1 - Goy 't JO19-1Sportpark Mariënhoeve
  • Uitslagen

    Datum - TijdThuisteamUitteamUitslag
    27 okt. 12:15GVVV JO19-1Goy 't JO19-16 - 1
    3 nov. 16:15Goy 't JO19-1MSV '19 JO19-11 - 2
    10 nov. 14:00Goy 't JO19-1Sporting '70 JO19-10 - 0
    17 nov. 15:15Hoogland JO19-1Goy 't JO19-10 - 1
    24 nov. 14:00Goy 't JO19-1UVV JO19-11 - 4
    1 dec. 15:00Delta Sports '95 FC JO19-1Goy 't JO19-14 - 0
    8 dec. 14:00Goy 't JO19-1BFC JO19-10 - 2
    15 dec. 11:30Goy 't JO19-1Foresters (de) JO19-10 - 4
    12 jan. 09:45JO13-1Goy 't JO12-15 - 0
  • Poulestanden Goy 't JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BFC JO19-11192042202229
    2GVVV JO19-11173144232124
    3MSV '19 JO19-11070330181221
    4Sporting '70 JO19-1116232117420
    5SDO JO19-1116141921-219
    6TOV JO19-1105142116516
    7UVV JO19-1114162836-813
    8Hoogland JO19-1113261824-611
    9Delta Sports '95 FC JO19-1113173230210
    10Goy 't JO19-1112271025-158
    11VRC JO19-1112271435-218
    12CDW JO19-1112182236-147

    Poulestanden Goy 't JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Goy 't JO19-1330014689
    2CDW JO19-23111711-44
    3Candia '66 JO19-1310279-23
    4Focus '07 JO19-1301257-21

    Poulestanden Goy 't JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100130133
    2AFC JO19-111009273
    3RODA '23 Rksv JO19-111008173
    4Hercules JO19-111007073
    5Purmerend JO19-111007073
    6AFC JO19-211007163
    7Laren 99 sv JO19-111007253
    8Dijk De asv JO19-111006153
    9AFC 34 JO19-111007343
    10VSV JO19-111006243
    11Goy 't JO19-111004043
    12Olympia Haarlem JO19-111004043
    13Argon JO19-111005233
    14Fortuna Wormerveer sv JO19-111005233
    15Kolping Boys JO19-111005233
    16Meervogels 31 JO19-111005233
    17Foresters (de) JO19-111004133
    18Zeeburgia avv JO19-211004133
    19WV-HEDW JO19-1 (zat)11003033
    20WV-HEDW JO19-1 (zon)11005323
    21Delta Sports '95 FC JO19-111003123
    22Argon JO19-211002023
    23DEM (RKVV) JO19-111002023
    24SCH '44 JO19-111003213
    25DOVO JO19-111002113
    26Jong Holland JO19-111002113
    27Kampong JO19-111002113
    28Roda '46 JO19-111002113
    29Maarssen JO19-111002203
    30Koninklijke HFC JO19-211001103
    31Buitenveldert sc. JO19-100000000
    32LSVV JO19-100000000
    33United sv/DAVO JO19-100000000
    34Zeeburgia avv JO19-100000000
    35Jonathan JO19-110012200
    36Zaanlandia JO19-110011100
    37Sporting '70 JO19-1100123-10
    38Jonathan JO19-2100112-10
    39Nieuwland ASC JO19-1100112-10
    40VVIJ JO19-1100112-10
    41Zouaven (de) JO19-1100112-10
    42DIOS sv. JO19-1100135-20
    43IJsselmeervogels JO19-1100113-20
    44IJmuiden vv. JO19-1100102-20
    45Soest SO JO19-1100102-20
    46DOSC JO19-1100125-30
    47Hollandia JO19-1100125-30
    48Onze Gezellen JO19-1100125-30
    49Sporting Martinus JO19-1100125-30
    50Hercules Zaandam sc JO19-1100114-30
    51Zuidvogels HSV De JO19-1100114-30
    52ZSGOWMS JO19-1100103-30
    53HSV JO19-1100137-40
    54WSV 1930 JO19-1100126-40
    55Limmen JO19-1100104-40
    56PVCV JO19-1100104-40
    57CJVV JO19-1100127-50
    58ZAP JO19-1100116-50
    59Pancratius Rksv JO19-1100117-60
    60BFC JO19-1100129-70
    61RAP sv. JO19-1100118-70
    62FC Driebergen JO19-1100107-70
    63Vitesse 22 JO19-1100107-70
    64WSV 1930 JO19-21001013-130

    Poulestanden Goy 't JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100122103
    2AFC JO19-111007163
    3Fortuna Wormerveer sv JO19-111007163
    4Roda '46 JO19-111006153
    5RODA '23 Rksv JO19-111006243
    6Delta Sports '95 FC JO19-111005143
    7Hercules JO19-111005143
    8Dijk De asv JO19-111004043
    9Foresters (de) JO19-111004043
    10Kampong JO19-111003033
    11Olympia Haarlem JO19-111004223
    12Zeeburgia avv JO19-111003123
    13AFC JO19-211001013
    14Zeeburgia avv JO19-211001013
    15Argon JO19-211001103
    16Kolping Boys JO19-100000000
    17Laren 99 sv JO19-100000000
    18Maarssen JO19-100000000
    19Buitenveldert sc. JO19-110011100
    20DOVO JO19-1100101-10
    21WV-HEDW JO19-1 (zat)100101-10
    22Argon JO19-1100124-20
    23SCH '44 JO19-1100113-20
    24WV-HEDW JO19-1 (zon)100103-30
    25Jong Holland JO19-1100126-40
    26Meervogels 31 JO19-1100115-40
    27MSV '19 JO19-1100115-40
    28DEM (RKVV) JO19-1100104-40
    29Goy 't JO19-1100104-40
    30Koninklijke HFC JO19-2100116-50
    31AFC 34 JO19-1100117-60
    32Purmerend JO19-1100117-60
    33VSV JO19-11001212-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bontan, NigelTeamspeler
    Broecke, Mika van denTeamspeler
    Doorn, Jelle vanTeamspeler
    Emmerik, Nino vanTeamspeler
    Grift, QuintenTeamspeler
    Hooyman, MennoTeamspeler
    Lahaije, JensTeamspeler
    Tigchelhoff, NautTeamspeler
    Uytewaal, DolfTeamspeler
    Vos, MickTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.