• Inschrijven

    Op vrijdag 3 mei 2019 organiseert de voetbalvereniging IJFC IJsselstein in samenwerking met KEEPERSBATTLE.NL en Goalie Sports een spectaculaire jeugdkeep(st)ersdag in de vorm van een keepersbattle.
    Anders dan bij de traditionele keepersdagen wordt er dan niet getraind maar kunnen uw jeugdkeep(st)ers zich tijdens een dagvullend programma uitleven in battles tegen leeftijdsgenoten uit de regio. Dit betreft een geheel verzorgde dag inclusief een gezonde lunch, herinneringsmedaille, GRATIS keepersloterij en vele (individuele) keepersprijzen , o.a. medailles, (fair-play)bokalen, prijzen beste keeper en keepster en een wisseltrofee.

    De keepersbattles van KEEPERSBATTLE.NL zijn erg gewild onder de jeugdkeep(st)ers en dikwijls snel volgeboekt. Op dit moment heeft ruim 50% zich al weer ingeschreven voor de evenementen in de meivakantie.

    Meer info treft u aan op www.keepersbattle.nl