• MO19-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team sponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Koot, RichardTechnische stafAss.-trainer/coach
    Stel, Patrick van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Terstegen, BarryTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 jun.Goy 't 1 - 't Goy 23 - 6
    5 jun.Goy 't JO11-1 - FC Delta Sports '95 JO11-33 - 13
    5 jun.Goy 't JO13-2 - Houten JO13-42 - 3
    5 jun.Goy 't JO13-1 [2021-2022] - Houten JO13-5 [2021-2022]3 - 2
    5 jun.Goy 't JO19-1 [2021-2022] - Houten 1 - 4
    5 jun.Geinoord Nieuwegein JO15-3 - Goy 't JO15-12 - 10
    5 jun.Goy 't JO18-1 - Aurora JO16-16 - 1
    5 jun.Goy 't JO18-1 [2021-2022] - Houten2 - 1
    15 jun.'t Goy JO19-1 [2021-2022] - IJFC JO19-1 [2021-2022]3 - 3
  • Poulestanden 't Goy MO19-1 (229 Meiden Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten MO19-1421111657
    2Goy 't MO19-1220011296
    3Focus '07 MO19-1220010196
    4Delta Sports '95 FC MO19-2311168-24
    5Hercules MO19-141121415-14
    6Schalkwijk MO19-14112710-34
    7DESTO MO19-111009183
    8VVIJ MO19-1210126-43
    9SCH '44 MO19-13102612-63
    10CDW MO19-100000000
    11Sporting '70 MO19-23003318-150

    Poulestanden 't Goy MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Goy 't MO19-1321012397
    2HDS MO19-121108174
    3Victoria MO19-121019903
    4Focus '07 MO19-13003622-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buchem, Luna vanTeamspeler
    Hoogenraad, EvelineTeamspeler
    Hubers, NoaTeamspeler
    Ison, SilkeTeamspeler
    Koot, LunaTeamspeler
    La Fleur, EvyTeamspeler
    Meerding, PhilineTeamspeler
    Noteboom, MaureenTeamspeler
    Seelen, MilouTeamspeler
    Stel, Inez van derTeamspeler
    Terstegen, JaimyTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag20:15 - 21:30gras
    donderdag19:15 - 20:30kunstgras