• MO19-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team sponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ebens, EboOverige stafTeammanager
    Ebens, EboTechnische stafTrainer
    Huiberts, WillemTechnische stafTrainer/coach
    Verbree, AnnetteOverige stafStandaard functie
    Vernooy, WillemTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 10:15Hercules MO19-1 - 't Goy MO19-1Sportpark Voordorp
    6 apr. 11:45't Goy MO19-1 - Renswoude MO19-1Sportpark De Eng - 't Goy
    13 apr. 12:30Lopik MO19-1 - 't Goy MO19-1Sportpark "Lopik"
    16 apr. 20:00VRC MO19-1 - 't Goy MO19-1Sportpark Spitsbergen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Goy 't MO19-1 - ST MSV'19/Montfoort MO19-17 - 1
    17 mrt.Goy 't VR1 - Hoogland VR21 - 3
  • Poulestanden 't Goy MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk MO19-11010004884030
    2SCH '44 MO19-1108027576824
    3Focus '07 MO19-11080238122624
    4Goy 't MO19-1960332171518
    5Hercules MO19-1950436162015
    6ST MSV'19/Montfoort MO19-1104242525014
    7Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1103252927211
    8Brederodes MO19-1103161340-2710
    9Schalkwijk MO19-1102172138-177
    10Delta Sports '95 FC MO19-28017459-551
    11OSM '75 MO19-110019375-721

    Poulestanden 't Goy MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria MO19-122008536
    2Goy 't MO19-121016603
    3Buitenveldert sc. MO19-3200214-30

    Poulestanden 't Goy MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lopik MO19-13300121119
    2Goy 't MO19-1220010196
    3Hercules MO19-1320112396
    4Meern De MO19-132019546
    5Renswoude MO19-1420289-16
    6ST MSV'19/Montfoort MO19-142021119-86
    7Brederodes MO19-152031417-36
    8Zwaluwen Utrecht '11 MO19-14112510-54
    9DOVO MO19-15113614-84
    10VRC MO19-121014313
    11FC Driebergen MO19-13003817-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biekman, ChyaraTeamspeler
    Bookelmann, FennaTeamspeler
    Jaquet, AlyssaTeamspeler
    Klaassen, KimberlyTeamspeler
    Koot, NoaTeamspeler
    Noteboom, MaureenTeamspeler
    Oosterom, SamanthaTeamspeler
    Rijswijk, Milou vanTeamspeler
    Verhofstadt, IsaTeamspeler
    Wieman, FleurTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag20:15 - 21:30gras
    donderdag19:15 - 20:30kunstgras