• MO19-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team sponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ebens, EboOverige stafTeammanager
    Ebens, EboTechnische stafTrainer
    Huiberts, WillemTechnische stafTrainer/coach
    Verbree, AnnetteOverige stafStandaard functie
    Vernooy, WillemTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 13:00't Goy MO19-1 - DOVO MO19-1Sportpark De Eng - 't Goy
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Goy 't MO19-1 - Meern De MO19-12 - 2
    14 mei.Brederodes MO19-1 - Goy 't MO19-13 - 2
  • Poulestanden 't Goy MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk MO19-11010004884030
    2SCH '44 MO19-1108027576824
    3Focus '07 MO19-11080238122624
    4Goy 't MO19-1960332171518
    5Hercules MO19-1950436162015
    6ST MSV'19/Montfoort MO19-1104242525014
    7Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1103252927211
    8Brederodes MO19-1103161340-2710
    9Schalkwijk MO19-1102172138-177
    10Delta Sports '95 FC MO19-28017459-551
    11OSM '75 MO19-110019375-721

    Poulestanden 't Goy MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria MO19-122008536
    2Goy 't MO19-121016603
    3Buitenveldert sc. MO19-3200214-30

    Poulestanden 't Goy MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lopik MO19-177003843421
    2Goy 't MO19-1851227141316
    3ST MSV'19/Montfoort MO19-174122130-913
    4VRC MO19-1840438261212
    5Brederodes MO19-194052345-2212
    6Meern De MO19-183142222010
    7Zwaluwen Utrecht '11 MO19-193152528-310
    8DOVO MO19-182152024-47
    9Renswoude MO19-182151428-147
    10FC Driebergen MO19-162041926-76
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Biekman, ChyaraTeamspeler
    Bookelmann, FennaTeamspeler
    Jaquet, AlyssaTeamspeler
    Klaassen, KimberlyTeamspeler
    Koot, NoaTeamspeler
    Noteboom, MaureenTeamspeler
    Oosterom, SamanthaTeamspeler
    Rijswijk, Milou vanTeamspeler
    Teems, Madelein van derTeamspeler
    Verhofstadt, IsaTeamspeler
    Wieman, FleurTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag20:15 - 21:30gras
    donderdag19:15 - 20:30kunstgras