• Het bestuur en technische commissie van v.v. ’t Goy zijn verheugd om te kunnen melden dat met ingang van het nieuwe seizoen Jannis Mitropoulos de Trainer/Coach van Dames 1 wordt. 

    De afgelopen tijd hebben besprekingen met meerdere geledingen binnen de vereniging plaatsgevonden en zowel de TC als Janis hebben de keuze gemaakt om samen een frisse start te maken op de zaterdag met onze Dames 1. Jannis Mitropoulos is 51 Jaar, van geboorte Grieks heeft diverse trainersopleidingen gevolgd en is al vele jaren als dames senioren en jeugdtrainer actief geweest bij verschillende verenigingen in de regio. Daarnaast is hij zelf ook vele jaren als speler actief geweest in Griekenland en Nederland. 

    Inmiddels heeft ook al de eerste kennismakingstraining plaatsgevonden met de Dames 1 en Jannis. "Het is een zeer gemotiveerde damesgroep waarmee we samen tot doel hebben om met veel plezier mooie resultaten te behalen" aldus Jannis Mitropoulos.

  • Van l nr r: Jannis Mitropoulos (Dames 1) – Gert van Dalen (Hoofd TC)

    Het bestuur en de TC wenst Jannis veel succes bij v.v ’t Goy.

    Lees meer