• Steun ’t Goy met Sponsorkliks

    Vanaf nu is het voor iedereen die v.v. 't Goy een warm hart toedraagt mogelijk om v.v. 't Goy GRATIS te sponsoren tijdens de online aankopen. 

    Op onze website staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze club een commissie op terwijl u gewoon dezelfde scherpe prijs betaalt, het kost U dus niets extra. Maar levert een leuke bijdrage op voor v.v. 't Goy.

    Ga de volgende keer dat u iets online wilt kopen dus eerst naar onze website of https://www.sponsorkliks.com

    Doe hetzelfde als u uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. 

    Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog leuk en lekker ook!