• Volledige programma

    Datum - TijdThuisteamUitteamCompetitiesoortStatusScheidsrechterInfo
    vr 27-mei. 19:15't Goy 2Bilt De FC 2regulierTe spelenAfgeschermd
    vr 27-mei. 19:15ZVVN 77 5't Goy 4regulierTe spelenA. (Abdel) Ouari
    vr 27-mei. 19:30't Goy VR3zvv Amersfoortse Boys VR1regulierTe spelenS.E (Sharona) Doorman
    vr 27-mei. 20:10't Goy 3Vreeswijk 6regulierTe spelen
    vr 27-mei. 20:10FC Harmelen 5't Goy 1regulierTe spelen
    vr 27-mei. 20:25't Goy VR2Hercules VR5regulierTe spelen
    vr 27-mei. 21:20't Goy VR1Vreeswijk VR1regulierTe spelen
    za 28-mei. 08:30Renswoude MO13-1't Goy MO13-1regulierTe spelen
    za 28-mei. 10:00't Goy MO11-1Gooi 't sc MO11-2regulierTe spelenP. (Patrick) Bouwman
    za 28-mei. 11:00't Goy 3Rivierwijkers 10regulierTe spelenAfgeschermd
    za 28-mei. 12:30FC Driebergen JO16-2't Goy JO16-1regulierTe spelenH. (Herman) van de Burgt
    za 28-mei. 13:15't Goy JO18-2Brederodes JO18-1regulierTe spelenAfgeschermd
    za 28-mei. 14:30't Goy 1Oranje - Wit 1regulierTe spelenD.C. (Dirk) Verzijl
    za 28-mei. 15:30't Goy O23-1DESTO O23-4regulierTe spelenJ.A. (Co) van Bentum
    za 28-mei. 17:00't Goy JO19-2Jonathan JO19-3regulierTe spelenP (Peter) van der Neut
    ma 30-mei. 19:15't Goy JO13 [2022-2023]Focus '07 JO13 [2022-2023]OefenwedstrijdTe spelen
    ma 30-mei. 20:15't Goy VR2Zwaluwen Utrecht '11 VR2regulierTe spelenD. (Dolf) Uytewaal
    wo 01-jun. 21:55't Goy 1Delta Sports '95 FC 4regulierTe spelenAfgeschermd
    vr 03-jun. 19:30't Goy VR1Soest SO VR1regulierTe spelen
    vr 03-jun. 20:10Hercules 19't Goy 4regulierTe spelenAfgeschermd
    vr 03-jun. 20:25't Goy VR2zvv Amersfoortse Boys VR1regulierTe spelen
    vr 03-jun. 21:05't Goy 2Delta Sports '95 FC 5regulierTe spelenK.R. (Kenneth) Debipersad
    vr 03-jun. 21:20ZVVN 77 3't Goy 1regulierTe spelen
    za 04-jun. 11:30't Goy O23-1DESTO O23-4regulierTe spelen
    za 04-jun. 14:00't Goy JO18-2Victoria JO18-3regulierTe spelen
    za 04-jun. 14:30Schalkwijk 1't Goy 1regulierTe spelenS.F. (Storm) Berghammer
    di 07-jun. 19:15Hercules 8't Goy 1regulierTe spelenA. (Arend) Sesink Clee
    di 07-jun. 20:00DESTO O23-4't Goy O23-1regulierTe spelen
    do 09-jun. 19:30't Goy VR1Gooi 't sc VR2regulierTe spelen
    do 09-jun. 20:00Spakenburg VR1't Goy VR1regulierTe spelen
    vr 10-jun. 19:15Haddekik FC 2't Goy 4regulierTe spelenH.P. (Harold) Ramjiawansingh
    vr 10-jun. 19:30't Goy VR2Zwaluwen Utrecht '11 VR3regulierTe spelen
    vr 10-jun. 20:00SVM FUTSAL VR1't Goy VR3regulierTe spelenT. Hennipman
    za 11-jun. 11:30VSC 11't Goy 3regulierTe spelenC. van Soest
    za 11-jun. 13:30Odysseus '91 VR4't Goy VR1regulierTe spelen
    za 11-jun. 14:30't Goy JO18-2Odijk JO18-1regulierTe spelen
    za 25-jun. 15:00't Goy JO18-2BZC'13 JO18-1regulierTe spelen