• Volledige programma

    Datum - TijdThuisteamUitteamCompetitiesoortStatusScheidsrechterInfo
    di 26-mrt. 20:10Hercules VR2't Goy VR2regulierTe spelenAfgeschermd
    wo 27-mrt. 22:00't Goy 6Exstudiantes Utrecht 8regulierTe spelen
    vr 29-mrt. 19:15Zwaluwen Utrecht '11 11't Goy 3regulierTe spelen
    vr 29-mrt. 19:15Voorwaarts 6't Goy 5regulierTe spelenR. (Rob) van Kleef
    vr 29-mrt. 19:30't Goy VR3SCH '44 VR1regulierTe spelen
    vr 29-mrt. 21:00Culemborg F.C. 1't Goy 1regulierTe spelenAfgeschermd
    za 30-mrt. 08:30Roda '46 JO13-3't Goy JO13-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 08:30't Goy JO11-1Meern De JO11-3regulierTe spelen
    za 30-mrt. 08:30't Goy JO12-2Houten JO12-4regulierTe spelen
    za 30-mrt. 08:45VSC JO8-1't Goy JO8-1regulierTe spelen
    za 30-mrt. 08:45Delta Sports '95 FC JO12-1't Goy JO12-1regulierTe spelenAfgeschermd
    za 30-mrt. 09:00't Goy JO9-1Vreeswijk JO9-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 09:15Maarssen MO13-1't Goy MO13-1regulierTe spelen
    za 30-mrt. 09:30't Goy JO10-2Geinoord Nieuwegein JO10-5regulierTe spelen
    za 30-mrt. 10:00Sterrenwijk JO15-1't Goy JO15-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 10:00't Goy JO10-3FC Driebergen JO10-4regulierTe spelen
    za 30-mrt. 10:15Hercules MO19-1't Goy MO19-1regulierTe spelenA. Dubbink
    za 30-mrt. 10:15't Goy JO13-1Saestum JO13-1regulierTe spelen
    za 30-mrt. 11:15Vriendenschaar JO10-1't Goy JO10-1regulierTe spelen
    za 30-mrt. 11:30CDW JO11-1G't Goy JO11-2regulierTe spelenAfgeschermd
    za 30-mrt. 12:00't Goy JO15-3DEV Doorn JO15-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 14:00't Goy MO17-1JSV Nieuwegein MO17-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 14:15Amsvorde JO17-1't Goy JO17-2regulierTe spelenD.D.G.J. (Daim) Boscart
    za 30-mrt. 14:30DOVO JO19-5't Goy JO19-2regulierTe spelen
    za 30-mrt. 16:00't Goy JO16-1UVV JO16-2regulierTe spelen
    zo 31-mrt. 11:00't Goy 2Sterrenwijk 2regulierTe spelenM.D.S.A. (Massimo) Castiglione
    zo 31-mrt. 11:00't Goy VR1Houten VR1regulierTe spelen
    zo 31-mrt. 12:30Houten 5't Goy 3regulierTe spelenB.W. (Bram) van Hamersveld
    zo 31-mrt. 12:30Houten 4't Goy 4regulierTe spelen
    wo 03-apr. 19:15HMS 9't Goy 2regulierTe spelenJ. (Jan) Esselman
    wo 03-apr. 20:10Al-Andalus 2't Goy 1regulierTe spelenH.P. (Harold) Ramjiawansingh
    wo 03-apr. 21:55't Goy 4Reigers De FC 2regulierTe spelenJ. (Joop) Groot
    wo 03-apr. 22:00't Goy 6Exstudiantes Utrecht 7regulierTe spelen
    vr 05-apr. 19:00't Goy 45+1CDW 45+2regulierTe spelen
    vr 05-apr. 19:20SC Everstein 45+1't Goy 45+1regulierTe spelen
    vr 05-apr. 19:30't Goy VR3Zwaluwen Utrecht '11 VR5regulierTe spelen
    vr 05-apr. 19:40't Goy 45+1Delta Sports '95 FC 45+1regulierTe spelen
    vr 05-apr. 20:25Brederodes 3't Goy 3regulierTe spelen
    vr 05-apr. 21:05't Goy VR1Plein83 VR1regulierTe spelenJ.A. (Albert) te Lindert
    vr 05-apr. 22:00't Goy 5Vreeswijk 3regulierTe spelen
    za 06-apr. 08:30Houten JO8-4't Goy JO8-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 08:30Meern De MO13-1't Goy MO13-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 08:30't Goy JO11-1Sporting '70 JO11-4regulierTe spelen
    za 06-apr. 08:30't Goy JO12-2Kampong JO12-6regulierTe spelen
    za 06-apr. 08:30't Goy JO9-1SCH '44 JO9-4regulierTe spelen
    za 06-apr. 09:00Kampong JO10-9't Goy JO10-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 09:30Schalkwijk JO8-1't Goy JO8-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 09:30't Goy JO10-3Renswoude JO10-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 09:45DOVO JO13-4't Goy JO13-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 10:00Geinoord Nieuwegein JO15-3't Goy JO15-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 10:00't Goy JO10-1SVMM JO10-3regulierTe spelen
    za 06-apr. 10:00't Goy JO13-1Jonathan JO13-3regulierTe spelen
    za 06-apr. 10:15Kampong JO12-4't Goy JO12-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 10:30SCH '44 JO15-1't Goy JO15-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 11:00Zeist JO19-2't Goy JO19-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 11:30Jonathan JO11-3't Goy JO11-2regulierTe spelenL.O. Leider / Ouder
    za 06-apr. 11:30't Goy JO15-3MSV '19 JO15-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 11:45't Goy MO19-1Renswoude MO19-1regulierTe spelen
    za 06-apr. 12:00Bunnik '73 JO17-1't Goy JO17-2regulierTe spelen
    za 06-apr. 14:00't Goy JO19-1Delta Sports '95 FC JO19-1regulierTe spelenE. (Ewan) van der Vlist
    za 06-apr. 15:00AFC Quick 1890 JO17-1't Goy JO17-1regulierTe spelenM.L. (Michiel) Burm
    za 06-apr. 16:15't Goy MO17-1Hercules MO17-2regulierTe spelen
    zo 07-apr. 11:00Houten VR1't Goy VR1regulierTe spelen
    zo 07-apr. 11:00't Goy 3Amsvorde 7regulierTe spelen
    zo 07-apr. 11:00't Goy 2MSV '19 2regulierTe spelenH. (Henri) Wolf
    zo 07-apr. 11:30SVF 2't Goy 4regulierTe spelenJ.A. (Jack) Balk
    zo 07-apr. 14:00't Goy 1Schalkwijk 1regulierTe spelenK. (Kevin) van den Berg
    ma 08-apr. 20:10't Goy VR2LRC VR1regulierTe spelen
    ma 08-apr. 21:05't Goy 2Delta Sports '95 FC 3regulierTe spelenP.Th.J. (Piet) Meyer
    wo 10-apr. 20:10BZVV 5't Goy 6regulierTe spelen
    wo 10-apr. 22:00Vreeswijk 3't Goy 4regulierTe spelen
    vr 12-apr. 19:15't Goy 5Brederodes 4regulierTe spelenH.P. (Harold) Ramjiawansingh
    vr 12-apr. 20:10Purmerend VR1't Goy VR1regulierTe spelenAfgeschermd
    vr 12-apr. 20:10't Goy 1JCK/AISO 2regulierTe spelenH.P. (Harold) Ramjiawansingh
    vr 12-apr. 22:00't Goy 3Brederodes 5regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:30PVCV JO11-4't Goy JO11-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:30DVSU JO9-3't Goy JO9-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:30't Goy JO11-2Bunnik '73 JO11-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:30't Goy JO12-1Focus '07 JO12-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:30't Goy JO8-2Geinoord Nieuwegein JO8-4regulierTe spelen
    za 13-apr. 08:45DVSA JO10-2't Goy JO10-3regulierTe spelen
    za 13-apr. 09:00't Goy JO8-1DVSU JO8-4regulierTe spelen
    za 13-apr. 09:30't Goy JO13-2HDS JO13-2regulierTe spelen
    za 13-apr. 09:30't Goy JO10-2Delta Sports '95 FC JO10-6regulierTe spelen
    za 13-apr. 09:55PVCV JO12-2't Goy JO12-2regulierTe spelen
    za 13-apr. 10:15't Goy JO15-1Maarssen JO15-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 10:50Delta Sports '95 FC JO10-3't Goy JO10-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 11:00SVF JO15-2't Goy JO15-3regulierTe spelen
    za 13-apr. 11:15't Goy JO15-2Renswoude JO15-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 12:00't Goy MO13-1Vreeswijk MO13-1regulierTe spelenY.C. (Yacinthe) Philippo
    za 13-apr. 12:30Lopik MO19-1't Goy MO19-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 13:00Schalkwijk JO13-1't Goy JO13-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 13:15't Goy JO16-1Delta Sports '95 FC JO16-2regulierTe spelen
    za 13-apr. 13:45BFC JO19-1't Goy JO19-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 13:45't Goy JO17-1DOSC JO17-1regulierTe spelen
    za 13-apr. 15:30't Goy JO17-2Woudenberg JO17-2regulierTe spelen
    za 13-apr. 16:00't Goy JO19-2VRC JO19-3regulierTe spelen
    zo 14-apr. 09:45Voorwaarts 7't Goy 3regulierTe spelenM. (Michael) van Berkel
    zo 14-apr. 11:00VVZA 2't Goy 2regulierTe spelen
    zo 14-apr. 11:00't Goy 4VVZA 6regulierTe spelen
    zo 14-apr. 14:00't Goy VR1Cabauw VR1regulierTe spelen
    zo 14-apr. 14:30VV De Dreef 1't Goy 1regulierTe spelen
    ma 15-apr. 22:00't Goy 6Hercules 12regulierTe spelen
    di 16-apr. 20:00VRC MO19-1't Goy MO19-1regulierTe spelen
    di 16-apr. 22:00't Goy 2Hercules 5regulierTe spelen
    wo 17-apr. 19:15't Goy 6Reigers De FC 5regulierTe spelen
    do 18-apr. 19:00HDS MO17-1't Goy MO17-1regulierTe spelen
    do 18-apr. 22:00Voorwaarts 6't Goy 4regulierTe spelen
    ma 22-apr. 13:00Roda '46 3't Goy 2regulierTe spelen
    ma 22-apr. 14:00Sporting Almere 1't Goy 1regulierTe spelen