• Beste Ouders en Spelers,

   

  In de PDF staat een eerste voorlopige concept indeling weergegeven van de jeugd Mini’s t/m JO11. Door de technische commissie, leiders en trainers van de betrokken teams is veel tijd en energie gaan zitten om een zo goed en evenwichtig mogelijke indeling te maken. Een niet altijd makkelijke opgave zult u begrijpen. De definitieve keuzes en verdeling JO8 en JO9 teams worden medio Juni verwacht na het sluiten van de officiële KNVB aanmeldt en overschrijf periode. Wij hopen dat u hier begrip voor heeft. Als er nog vragen zijn na aanleiding van de concept indeling dan graag contact opnemen met je trainer en/of leider. Aan deze voorlopige concept indeling kunnen geen rechten ontleend worden.

   

  Met sportieve groeten,

   

  Technische Comissie v.v. ‘t Goy

  Open PDF