• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Sponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Ebens, EboTechnische stafTrainer/coach
    Ebens, EboOverige stafTeammanager
    Huiberts, WillemTechnische stafTrainer
    Puijk, WoutTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 11:00't Goy VR1 - Houten VR1Sportpark De Eng - 't Goy
    7 apr. 11:00Houten VR1 - 't Goy VR1Sportpark Oud Wulven
    14 apr. 14:00't Goy VR1 - Cabauw VR1Sportpark De Eng - 't Goy
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.Goy 't VR1 - Hoogland VR21 - 3
    24 mrt.Goy 't VR1 - VVIJ VR11 - 3
  • Poulestanden 't Goy VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw VR11391343162728
    2Saestum VR11473436211524
    3Aurora VR11063125131221
    4Houten Vr1135172629-316
    5Soest SO Vr1134272836-814
    6VVIJ VR1134181540-2513
    7Goy 't VR1123181735-187

    Poulestanden 't Goy VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting '70 VR13300162149
    2Goy 't VR1310258-33
    3VVIJ VR13102712-53
    4Houten Vr13102713-63

    Poulestanden 't Goy VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 Vr211006063
    2Wartburgia asv VR211006153
    3IJFC VR111005143
    4Saestum VR111005143
    5Kennemers (de) VR111005233
    6Blokkers de Vr111004133
    7DVVA csv. Vr211004133
    8Zwaluwen Utrecht '11 VR111004223
    9Domstad Majella VR111002023
    10Wartburgia asv Vr311002023
    11JVC VR111003213
    12Overbos sv. VR111003213
    13Delta Sports '95 FC VR111002113
    14Hoogland VR111002113
    15Limmen Vr111002113
    16WSV 1930 VR111002113
    17WV-HEDW VR111003303
    18Alcmaria Victrix VR111002203
    19DSS VR211002203
    20Gooi 't sc VR200000000
    21Medemblik FC Vr100000000
    22Soest SO Vr100000000
    23Almere FC VR110013300
    24Always Forward VR110012200
    25Kadoelen sv. VR110012200
    26KFC VR1100123-10
    27Winkel Vr1100123-10
    28Bunnik '73 VR1100112-10
    29FC Driebergen VR1100112-10
    30Hillegom sv VR1100112-10
    31Sporting '70 VR1100112-10
    32Vreeswijk VR1100124-20
    33Hercules VR1100102-20
    34Odysseus '91 VR3100102-20
    35SDZ VR1100125-30
    36Buitenveldert sc. VR4100114-30
    37DOVO VR1100114-30
    38Faja Lobi KDS Vr1100115-40
    39Goy 't VR1100115-40
    40IJsselmeervogels VR1100116-50
    41IJFC VR2100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Asghrian, SusanTeamspeler
    Doorn, Nienke vanTeamspelerVerdediger
    Gaakeer, JolijnTeamspeler
    Groenen-Loof, TamaraTeamspeler
    Lagewaard-ortega, StephanieTeamspeler
    Ligt, Thamara deTeamspeler
    Oostrom, Kim vanTeamspelerMiddenvelder
    Philippo, YacintheTeamspeler
    Postma, RenskeTeamspeler
    Schuitemaker, EnyaTeamspeler
    Vaneman, TaraTeamspeler
    Vorderman, IngeTeamspeler
    Wieman, MyrtheTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag20:15 - 21:30gras
    donderdag19:15 - 20:30kunstgras