• VR2 Zaal Week vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 't Goy VR2 (1314 Vrouwen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LRC VR1221624115556050
    2Wasmeer VR1221516147826546
    3Soest SO VR1221327134755941
    4Hercules VR222125587642341
    5SVM FUTSAL VR12212376362139
    6Kosterman VR22211388980936
    7Spakenburg VR122511677117-4016
    8DESTO VR322321741126-8511
    9't Goy VR222211936128-927
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Alberts, AngelaTeamspelerVerdediger
    Berghuis, MariskaTeamspeler
    Burg, Manon van deTeamspeler
    Dool, Ingrid vdTeamspelerAanvaller
    Heil-Gozems, AngelaTeamspeler
    Miltenburg, RianneTeamspelerVerdediger
    Wildeboer, ClaudiaTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.